zamów przez telefon 793 194 450

lewa kolumna

Sobota 14.09.2019
cena dania dnia 14,90 zł

Zupy
Rosół z makaronem
Szczawiowa

II danie
Filet drobiowy panierowany
Kotlet schabowy panierowany
Bigos z klopsem
Pierogi ruskie
Pierogi z borówkami

środkowa kolumnad

Flaki wołowe 10,50 zł
Kotlet schabowy 15,50 zł
Filet drobiowy 15,50 zł
Kotlet schabowy z serem i pieczarkami 17,90 zł
Kotlet schabowy z jajkiem sadzonym 17,90 zł
Pierogi z borówkami 12.90 zł
Frytki 6 zł
Ziemniaki 4 zł
Surówka 4 zł
Do dań mięsnych ziemniaczki i surówka w cenie
Zupa + II danie z ziemniakami - cena 14,90 zł
Zupa - cena 5,00 zł, II danie - 12,90 zł
Cena za opakowanie 1 zł

O nas

Bar mleczny MAK POLAND zajmuje się profesjonalnym gotowaniem obiadów domowych serwowanych na miejscu, a także z dowozem do domu, biura lub firmy.
Nasze posiłki można zakupić na wynos w termicznych opakowaniach. Rewelacyjny hermetyczny system pakowania posiłków pozwala utrzymać ciepło, smak i aromat potraw. Dania w naszych pojemnikach można odgrzewać w kuchenkach mikrofalowych, a przechowywane w warunkach chłodniczych nie stracą swoich wartości nawet przez kilka dni.

Do gotowania wykorzystujemy najlepsze polskie produkty,a gotujemy w nowoczesnym piecu konwekcyjno-parowym, dzięki czemu przyrządzane potrawy są zdrowe i mogą być dietetyczne.

Organizujemy również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe typu komunie, chrzciny, urodziny, przyjęcia zarówno w naszym lokalu jak i w plenerze, biurze, firmie.

Posiłki regeneracyjne stanowią ważny element codziennej diety pracownika. Pełnowartościowy obiad można wybrać spośród wielu gotowych propozycji naszego menu. Każde zamówienie możemy dostosować do Państwa potrzeb i oczekiwań. Indywidualnie ustalamy szczegóły współpracy w zakresie menu, ceny i terminu dostaw.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt tel. 793 194 450