zamów przez telefon 793 194 450

lewa kolumna

Poniedziałek 12.11.2019

cena dania dnia 14,90 zł
Zupy:
Ogórkowa
Pieczarkowa

II danie
Mięso w sosie pieczeniowym
Kiełbasa z rusztu
Pierogi ruskie
Udziki drobiowe w sosie

środkowa kolumnad

Kotlet schabowy 15,50 zł
Filet drobiowy 15,50 zł
Kotlet schabowy z serem i pieczarkami 17,90 zł
Kotlet schabowy z jajkiem sadzonym 17,90 zł
Pierogi z serem i pieczarkami 10,90 zł
Pierogi mięsne 10,90 zł

Zupa + II danie z ziemniakami – cena 14,90 zł
Zupa – cena 5,00 zł, II danie – 12,90 zł
Cena za opakowanie 1 zł

O nas

Bar mleczny MAK POLAND zajmuje się profesjonalnym gotowaniem obiadów domowych serwowanych na miejscu, a także z dowozem do domu, biura lub firmy.
Nasze posiłki można zakupić na wynos w termicznych opakowaniach. Rewelacyjny hermetyczny system pakowania posiłków pozwala utrzymać ciepło, smak i aromat potraw. Dania w naszych pojemnikach można odgrzewać w kuchenkach mikrofalowych, a przechowywane w warunkach chłodniczych nie stracą swoich wartości nawet przez kilka dni.

Do gotowania wykorzystujemy najlepsze polskie produkty,a gotujemy w nowoczesnym piecu konwekcyjno-parowym, dzięki czemu przyrządzane potrawy są zdrowe i mogą być dietetyczne.

Organizujemy również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe typu komunie, chrzciny, urodziny, przyjęcia zarówno w naszym lokalu jak i w plenerze, biurze, firmie.

Posiłki regeneracyjne stanowią ważny element codziennej diety pracownika. Pełnowartościowy obiad można wybrać spośród wielu gotowych propozycji naszego menu. Każde zamówienie możemy dostosować do Państwa potrzeb i oczekiwań. Indywidualnie ustalamy szczegóły współpracy w zakresie menu, ceny i terminu dostaw.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt tel. 793 194 450